Diğer Sigorta Ürünleri

Zor anında, hep yanında
Size hemen yardımcı olalım
Elektronik Cihaz
Makine Kırılması
İnşaat All Risk
Montaj All Risk
Leasing
Ticari Alacak
ElektronikCihaz
Elektronik

Elektronik Cihaz Sigortası

İşini sürprizlere bırakmayanların tercihi Elektronik Cihaz Sigortası ile elektronik cihazların arızalanması veya zarar görmesi halinde meydana gelebilecek maddi kayıplar teminat altına alınır.
makinekirilmasi
Makine Kırılması

Makine Kırılması Sigortası

Çalışır halde olan makinelerin, temizlenme, revizyon ve/veya yer değiştirmesi kaynaklı olarak kullanılamaz hale gelmesi veya arızalanması durumundaki maddi kayıplar teminat altına alınır.
insaatallrisk
İnşaat

İnşaat All Risk Sigortası

İnşaat projesinin yürütülmesi süresince poliçede açıkça istisna edilmeyen, ani ve beklenmedik şekilde meydana gelebilecek riskler teminat altına alınır.
MontajAllRisk
Montaj

Montaj All Risk Sigortası

Montaj projesinin yürütülmesi süresince poliçede açıkça istisna edilmeyen, ani ve beklenmedik şekilde meydana gelebilecek riskler teminat altına alınır.
Leasing2
Leasing

Leasing Sigortası

Leasing'e konu makine ve ekipmanın ani ve beklenmedik bir kaza sonucunda zarar görmesi durumunda oluşacak maddi kayıplar teminat altına alınır.
devlet-destekli-ticari-alacak-sigortasi
Ticari Alacak

Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası

KOBİ’lerin yurt içi vadeli mal ve hizmet satışlarından doğan alacaklarına güvence sağlayarak, alıcıların iflası veya geciktirilmiş ödemeler nedeniyle karşılaşılan tahsilat risklerini teminat altına alır.